Tworzenie profili fanowskich Fanpage, strony powitalne na Facebook

Fanpage (również stosowane Fun page) to profil publiczny, który został stworzony na Facebooku w celu promowania i reklamowania określonej firmy, instytucji czy osoby publicznej. Popularność fun page przerodziła się w światową modę i rośnie wraz ze wzrostem popularności Facebooka. Coraz więcej firm, osób publicznych ma również świadomość, że jeżeli chcą zaistnieć w internecie muszą mieć fun page.

Założenie ciekawego profilu przyciągającego rzesze fanów nie jest takie proste. Nie wystarczy założyć przypadkowy profil, należy też zadbać o jego właściwy wizerunek, aby uzyskać wymierne z niego korzyści. Bardzo ważna jest tu strona powitalna, która decyduje o pierwszym wrażeniu potencjalnego fana.

W tworzonych przez nas profilach fanpage skupiamy główną uwagę na pozytywnym wrażeniu strony powitalnej. Kreujemy grafikę, która ma wpłynąć na zwiększenie zainteresowania profilem. Jest to też sposób na wyróżnienie się. W zakładce powitalnej umieszczamy również informacje o stronie internetowej, prowadzonym blogu, czy nawet umieszczamy film, galerię zdjęć. Oryginalny, atrakcyjny i intuicyjny projekt będzie stanowić idealną reklamę Państwa działalności w Internecie. Przyciągnie szerokie grono fanów, którzy na Państwa profil fanowski zawitają po raz pierwszy. Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

Poniżej przedstawiamy przykłady wykonanych przez nas profili fanowskich.


Tanie usługi internetowe Terminowe realizacje usług Stały kontakt z klientem