Szablony Allegro

Szablon aukcji internetowej stanowi graficzną oprawę aukcji, a zasada jego działania jest taka sama jak strony www. Umożliwia też ujednolicenie wyglądu aukcji sprzedającego. Skrojony na miarę, idealnie dopasowany do produktu z odpowiednim opisem sprawia, że sprzedaje się znacznie więcej.

Aukcje internetowe to dzisiaj jedna z najpopularniejszych metod komunikacji pomiędzy osobami zainteresowanymi kupnem i sprzedażą. Tysiące ludzi codziennie dokonuje w ten sposób zakupów. Jeżeli sprzedajecie Państwo na Allegro lub innych portalach aukcyjnych, zapewne doskonale wiecie jak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie siebie, jako rzetelnego sprzedawcy jak i towaru, którym handlujecie. Tutaj z pomocą przychodzą właśnie szablony aukcji, dzięki którym pokażecie Wasze aukcje z jak najlepszej strony. Klienci widząc Waszą dbałość o wygląd aukcji i rzetelność opisu darzą Was większym zaufaniem niż konkurencję, a przez to chętniej u Was kupują. Wasze przychody ze sprzedaży rosną, zyskujecie kolejnych klientów, a ci polecają Wasze aukcje następnym.
Według najnowszych badań ponad 75% ludzi jest wzrokowcami, nie przyciągnie ich długi, nudny opis, ale atrakcyjny wygląd aukcji, przemyślana nawigacja i atrakcyjne zdjęcia. Jak uczy wielu specjalistów od marketingu, nie sama informacja sprzedaje, ale sposób jej przedstawienia. Atrakcyjna aukcja wyzwala pozytywne emocje odwiedzających, znacznie zwiększając prawdopodobieństwo dokonania przez nich zakupu.

Tworzone przez nas oryginalne szablony, będą wyróżniać Wasze aukcje od innych, umożliwią Wam zwiększenie zysków ze sprzedaży, a także podniosą Wasz prestiż. Oryginalny, atrakcyjny i intuicyjny projekt aukcji internetowej, będzie stanowić idealną reklamę Państwa działalności w Internecie. Przyciągnie również grono stałych klientów a także zachęci do współpracy klientów, którzy na Państwa aukcję trafili po raz pierwszy. Poniżej przedstawiamy przykłady niektórych wykonanych przez nas szablonów.

Szablon Allegro dla Kunysz-meble
Szablon Allegro dla PetFoodCorner
Szablon Allegro dla RoyalOffice
Szablon Allegro dla Animos
Szablon Allegro dla Euro-Sejfy
Szablon Allegro dla portfel-net_pl
Szablon Allegro dla portfel-net_pl
Szablon Allegro dla herlitz-sklep_pl
Szablon Allegro dla belki-citroen
Drugi szablon Allegro dla Euro-Sejfy
Szablon Allegro dla VIPkris
Szablon Allegro dla Euro-Sejfy
Szablon Allegro dla ExtraSenior
Szablon Allegro dla InsideLook
Szablon Allegro dla ridona
Szablon Allegro dla Pro-System
Szablon Allegro dla Euro--Trade
Drugi szablon Allegro dla JacKond
Szablon Allegro dla JacKond
Szablon Allegro dla londonlive
Szablon Allegro dla lacpta
Szablon Allegro dla Amani1978
Drugi szablon Allegro dla telemaster
Szablon Allegro dla kupuj-tanio-uk
Szablon Allegro dla telemaster
Szablon Allegro dla QUADimodo
PacoRabbane
Boss
Lacosta
Wózki
Biżuteria
Telefony
AGD

Tanie usługi internetowe Terminowe realizacje usług Stały kontakt z klientem