Sklepy internetowe PrestaShop

Na przełomie stulecia nastąpił dynamiczny rozwój handlu w internecie. Coraz więcej klientów decyduje się na zakupy w internecie. Spowodowane jest to niższymi cenami a także z szybkim dostępem przez 24H na dobę. Sprzedawcom z kolei sklep internetowy generuje o wiele niższe koszty od tradycyjnego sklepu.

Oferujemy projektowanie i tworzenie sklepów internetowych PrestaShop z indywidualną grafiką, dostosowaną do danej branży oraz potrzeb Klienta. Nasze sklepy wyróżnia prostota obsługi oraz intuicyjny panel administracyjny co sprawia, że każdy po krótkim przeszkoleniu jest w stanie rozpocząć swoją sprzedaż przez internet.

    Świadczymy również:
  • usługę aktualizacji sklepu PrestaShop,
  • usługę migracji z osCommerce do PrestaShop,
  • usługę optymalizacji i pozycjonowania sklepu PrestaShop.

Administrator sklepu internetowego może tworzyć nieograniczoną liczbę kategorii, podkategorii i produktów a także tworzyć zakładki CMS, ustawiać dodatkowe parametry oraz atrybuty dla produktów, wystawiać faktury, zarządzać galerią zdjęć a także produktami polecanymi, promowanymi. Sklep internetowy PrestaShop posiada ponadto zaawansowaną wyszukiwarkę, system komentarzy, newsletter, moduł najczęściej kupowanych, moduł ostatnio dodanych produktów, promocje i wiele innych. Ponadto jest zintegrowany z wieloma systemami płatności min. PayU, DotPay, PayPal a także z systemami ratalnymi Santander i Agricole. Sklep można również zintegrować z porównywarkami cen a także z Allegro i eBay. Więcej na temat możliwości sklepu PrestaShop znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie PrestaShop.

Poniżej przedstawiamy niektóre wykonane przez nas sklepy internetowe.

Więcej zrealizowanych sklepów internetowych w naszym portfolio.


Tanie usługi internetowe Terminowe realizacje usług Stały kontakt z klientem